1. Organizatorzy przygotują formularz z pytaniami. Link do strony z formularzem zostanie upubliczniony na stronach internetowych Organizatorów oraz Fanpage Matury z Gier w serwisie Facebook.
  2. Organizatorzy o godzinie 18:00 CEST 17 czerwca 2018 roku na swoich livestreamach (https://jarock.pl/live/kycu, https://jarock.pl/live/losiu), facebookowym Fanpage oraz stronie internetowej wydarzenia: maturazgier.pl udostepnią link do formularza Matury z Gier.
  3. W formularzu należy wpisać swój nick/pseudonim, adres email do kontaktu z organizatorem (m.in. w celu przekazania nagród) oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i wyrazić zgodę na przetwarzania podanych informacji. Na Uczestniku spoczywa odpowiedzialność za wprowadzenie poprawnych danych.
  4. Uczestnik wypełnia formularz zaznaczając jedną z 4 odpowiedzi na każde z pytań konkursowych umieszczonych w formularzu. Po jego wypełnieniu, Uczestnik musi go przesłać klikając przycisk “Wyślij” znajdujący się na końcu formularza.
  5. Potwierdzeniem prawidłowego przesłania formularza jest komunikat informujący o zakończeniu testu oraz informacja o ilości zdobytych punktów przez Uczestnika.
  6. Formularz będzie dostępny przez 20 minut od momentu udostępnienia formularza przez organizatorów. Czas do zakończenia testu będzie odliczany na stronie maturazgier.pl oraz na livestreamach organizatorów (https://jarock.pl/live/kycu, https://jarock.pl/live/losiu)
  7. Odpowiedzi złożone po zakończeniu testu (tj. po upłynięciu 20 minut od momentu otwarcia formularza) nie będą liczyły się do klasyfikacji konkursowej (tj. rozliczenia nagród).
  8. Jako czas przesłania formularza uznaje się czas zapisany w systemie po przesłaniu formularza.
  9. UWAGA! Nie należy używać przycisku “Odśwież” w przeglądarce lub F5 na klawiaturze gdyż spowoduje to zresetowanie Twojego formularza!
  10. System zapisuje tylko prawidłowo przesłane formularze. W wypadku nieprawidłowego przesłania formularza, nie będzie on brany pod uwagę.

UWAGA! Uczestnik jest odpowiedzialny za prawidłowe przesłanie formularza przed upływem określonego czasu i zamknięciem formularzy. Organizatorzy nie odpowiadają za problemy techniczne, “lagi” itp. uniemożliwiające przesłanie formularza.

Organizatorzy:

Tomasz “Łoś” - losiugra(małpa)gmail.com

Piotr “kycu” - hello(małpa)kycu.net

Adres do korespondencji: info(małpa)maturazgier.pl

Sponsor główny

Partnerzy