Co zrobić, żeby wziąć udział w III Edycji Matury z Gier? Oto instrukcja, bardzo podobna do tej z II Edycji (krok po kroku):

  1. Czekamy na niedzielę 26 czerwca 2016 :D
  1. W niedzielę 26 czerwca o godzinie 17:55 CEST zaglądasz na jedną z poniższych stron:

http://www.maturazgier.pl

https://www.facebook.com/maturazgier

https://www.facebook.com/losiugra

https://www.facebook.com/kycugra

  1. Na wyżej wymienionych stronach po godzinie 18:00 CEST pojawi się link do formularza maturalnego, który będzie można rozwiązywać. Od tego czasu masz 20 minut na wypełnienie formularza. Czas ten będzie odliczany online na stronie http://www.maturazgier.pl. Po zaznaczeniu odpowiedzi należy przesłać formularz. UWAGA! To ważne aby wypełnić i PRZESŁAĆ formularz przed upływem czasu i zamknięciem go - jeśli nie zdążysz tego zrobić, Twoje odpowiedzi nie zostaną zaliczone do konkursu z nagrodami.
  1. Zarówno moment otwarcia formularza jak i odliczanie do jego zamknięcia będą transmitowane na poniższych livestreamach (więc warto je sobie otworzyć)

http://jarock.pl/live/kycu

http://jarock.pl/live/losiu

 

Dodatkowo informacje będą na bieżąco przekazywane do współpracujących z Maturą z Gier streamerów prowadzących w tym czasie swoje livestreamy.

 

Formularze można wypełniać także z większości urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android.

 

Maturalne Q&A


Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy w piątek 24 czerwca o godzinie 20:00 na nasze livestreamy (
http://jarock.pl/live/kycu oraz http://jarock.pl/live/losiu) na maturalne Q&A. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania.

Sponsor główny

Partnerzy

 

 

 

.